POWER SUPPLY 12V 10A ADAPTOR JARING 12V 10AMPERE DC
DC Switching Power Supply for CCTV DVR Security
Dilengkapi dengan box panel.
Lebih safety pakai model box.
– Input voltage Switch Between 110V and 220V .
– Adjustable Rating:+/-15% output voltage .
– Lower Power consumption, Lower Temperature, high efficiency .
– Short circuit/ Over load/ Over voltage/ Over temp protection.
– Auto-recovery after protection.
– Design with Built-in EMI Filter, improve signal precision.
– Output power : 12V 10A.
– Suitable for CCTV, Radio, Camera, Computer project, Led Strip, dll.
No more offers for this product!
General Inquiries
There are no inquiries yet.
Kios
SKU: POWER SUPPLY 12V 10A ADAPTOR JARING 12V 10AMPERE DC Categories: ,