LINCOLN HAWE VP 1-S-A-1/2-G24 (24VDC) DIRECTIONAL SEAT VALVE HYDRAULIC
Directional Seat Valve 2/2Way Hydraulic
Type; VP 1-S-A-1/2-G24
Voltase; 24VDC 0,77A 31OHM
Port Conecction; ½”
Operating Pressure; 400 bar
Flow max. 15 lpm
Brand; LINCOLN HAWE
No more offers for this product!
General Inquiries
There are no inquiries yet.
SKU: LINCOLN HAWE VP 1-S-A-1/2-G24 (24VDC) DIRECTIONAL SEAT VALVE HYDRAULIC Categories: , ,